Zlín: Rozšíření sběru použitých kuchyňských olejů
![](https://i.fin.cz/zpravy/obrazky/64/530064-zlin-rozsireni-sberu-pouzitych-kuchynskych-oleju/clanky_aktuality_5410-obr_full-rozmisteni-nadob_w670h279.jpg)
Rozšíření sběru použitých kuchyňských olejů
Zlín – Obyvatelé Zlína mohou nově využívat dalších dvanáct nádob pro sběr použitého kuchyňského oleje. Celkem je již na území města rozmístěno patnáct nádob.
„Upozorňujeme, že i nadále je možné využít k odevzdání olejů i sběrné dvory,“ doplnila Vladimíra Pavlovová, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství. Na základě pozitivního přijetí občany a čistoty vytříděného oleje ve třech testovacích nádobách, které byly umístěny v září minulého roku, rozšiřuje město tuto sběrnou síť nádob do dalších lokalit.
Použitý kuchyňský olej vkládejte do nádob v dobře uzavřených PET lahvích, vývoz nádob o objemu120 litrůbude prováděn 1x měsíčně. Jejich konkrétní umístění ve městě naleznete v přiložené mapě na tomto odkazu: https://drive.google.com/open?id=1KC5Gnpt16lw2cwvUDRAsUZ3MJlqFhwdi&usp=sharing
Poslední zprávy z rubriky Z regionů:
Přečtěte si také:
Příbuzné stránky
- Kuchyňské převody kalkulačka
- Koronavirus ve Velké Británii - Rozšíření COVID-19 v UK (Anglie), mapa
- Zlín: Rozšíření sběru použitých kuchyňských olejů
- Přehled sběru použitých olejů z domácností
- Nedělejte z toho guláš aneb pilotní projekt sběru kuchyňských zbytků pomocí sdílených nádob
- Nádoby na použité kuchyňské tuky jsou v plzeňských ulicích
- Topný olej x3 - ceny a grafy topného oleje x3, vývoj ceny topného oleje x3 1 galon - 1 rok - měna USD
- Topný olej x3 - ceny a grafy topného oleje x3, vývoj ceny topného oleje x3 1 galon - 1 rok - měna USD
- Topný olej x3 - ceny a grafy topného oleje x3, vývoj ceny topného oleje x3 1l - 3 měsíce - měna CZK
- Topný olej x3 - ceny a grafy topného oleje x3, vývoj ceny topného oleje x3 1l - 1 rok - měna USD